.::پایگاه اطلاع رسانی دهیاری دیزج خلیل::.

دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

.::پایگاه اطلاع رسانی دهیاری دیزج خلیل::.

دهیاری و شورای اسلامی دیزج خلیل

.::پایگاه اطلاع رسانی دهیاری دیزج خلیل::.
پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی
پیوندهای روزانه

بسمه تعالی

 

سخن رئیس شورا

استقرار شوراهای اسلامی یکی از حرکت های اساسی در جهت تحقق حاکمیت اراده ملت بر سرنوشت خویش بوده است. شوراها تجلی گاه اراده ملت برای مشارکت در توسعه ی همه جانبه‌ی کشورند و می‌توانند با برسی مشکلات و تنگناها و ادامه‌ی راهبردهای عملی منطقه‌ای، هماهنگ با شرایط محیطی و فرهنگی و استعدادهای محلی با رعایت زیر ساخت‌های اجتماعی ، آداب ورسوم فرهنگی و هنجارهای اجتماعی در تصمیم گیری‌ها تقش بسزایی داشته باشند.

آفرینش و ابتکار، مولود خرد جمعی است و از این رو در جامعه ای که نظام شورایی حاکمیت دارد اسباب شکوفایی و پیشرفت در عرصه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی مهیا خواهدشد.اگر چه روحیه کارگروهی درجامعه ما رشد چندانی ندارد اما باید بکوشیم در راه تصمیم گیری جمعی وشورایی براساس قانون ومقررات حرکت کنیم ومسیر رشد را بپیماییم.

خدای بزرگ را شاکر وسپاسمندیم  که فرصت تصمیم گیری وخدمت گزاری را نصیب منتخبان دوره چهارم شورای اسلامی دیزج خلیل نمود .

هر کدام از ما اعتماد شما عزیزان به خود را برای همیشه چون نگینی گرانبها در خانه دل جا داده و اطمینان شما را به خویشتن جزو افتخارات خود می پنداریم و به شکرانه الطاف خداوندی در خدمت گزاری تا سر حد توان می کوشیم تا امانت های گرانقدر شما را پاسداری کنیم .

شورای اسلامی دوره چهارم  این فرصت ارزشمند را غنیمت می شمارد  وبرای برون رفت از روز مره گی ها و رفتارهای سلیقه ای درمدت مسئولیت ،نهایت تلاش خود را برای رشد و توسعه همه جانبه دیزج خلیل وشهروندان به کار خواهد بست .

این شورا با وجود همه مشکلات ضمن پرهیز از هرگونه هیاهو وحاشیه پردازی کم و کیف کاری خویش را به اراده و عزم محققان،صاحبنظران و منتقدان منصف در محک تحقیق و قضاوت می گذارد تا انعکاس حقایق در آیینه زمان و اذهان سروران تجلی یابد .

ما معتقدیم برای حل مشکلات موجود در دیزج خلیل باید عزمی عمومی در مردم و مسئولین شهر ایجادگردد .باید همدلی بین مردم وشورای اسلامی بیش از گذشته تجلی یابدبر این اساس  از عموم شهروندان به ویژه صاحبنظران،متخصصان،دانش آموختگان و علاقمندان دعوت می نمایدبا ارائه پیشنهادات سازنده،تبلور واقعی مشارکت در مدیریت و برنامه ریزی شهرمان را به تصویر بکشند.

ما به راهنمایی وکمک همه شما شهروندان گرامی نیازمندیم. ضمن راهنمایی، ما را از دعای خیر خود بی نصیب نگذارید.

 

مجید محمد صالحیسخن دهیار

   در ابتدای سخن عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت شما همشهریان عزیز و گرامی، آرزو دارم همیشه ایام سلامت و تندرست باشید و لحظات شادی را سپری کنید. خدای متعال را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و شما مردم شریف را به من داده است و امیدوارم بتوانم با حمایت و پشتیبانی شما مردم عزیز در مسیر عمران و آبادانی روستایمان گام بردارم.  هدف از تشکیل این سایت اطلاع رسانی در خصوص پیگیریهایی است که دهیاری و شورای اسلامی در مورد مسائل و مشکلات روستا دارد و نیز گزارش عملکرد دهیاری با توجه به اعتبارات محدود و توان مالی دهیاری می باشد.    

در پایان از همه شما عزیزان تقاضا دارم با انتقادات و پیشنهادات دوستانه و سازنده خود که جنبه ارائه یک راه حل برای گره گشایی از مشکلات روستا باشد ما را در جهت توسعه و ترقی روستایمان یاری نمایید. 

با تجدید احترام و ادب محمد ایمانخواه


اعضای محترم شورای اسلامی حاج عباس آزرده:

با سلام خدمت شهروندان محترم و گرامی دیزج خلیل

با مردم آنگونه معاشرت کنید که اگر مردید بر شما اشک ریزند واگر زنده ماندید با اشتیاق به سوی شما آیند. (حضرت علی ع)

آغاز به کار شورای اسلامی دوره چهارم دیزج خلیل همزمان شد با تشکیل دولت تدبیر وامید جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محبوب، دلسوز و کارآمد که ایشان با انتخاب مدیران صالح و کارآمد و با تجربه در جهت شکوفایی هرچه بیشتر کشور عزیزمان و برطرف کردن مشکلات گامهای بلندی بردارند با شروع دولت در میان مردم امید به آینده بیشتر شده وبا این جنب و جوش و فعالیتهای مضاعف انشاالله شاهد تحولاتی عظیم در حوزه اقتصادی باشیم ووضع معیشتی مردم بهتر شود .با خلق حماسه سیاسی توسط مردم در تاریخ ایران جایگاه ویژه ای رابه خود اختصاص داده است که مردم در لبیک به تعبیر مقام معظم رهبری( مدظله العالی) حماسه سیاسی را خلق کردند واز خداوند متعال می خواهیم که به ملت سرافراز کمک کند که به کمک مسئولان، دولتمردان وهمت آحاد ملت در این حماسه اقتصادی هم سرافراز بیرون بیایند .

شورای اسلامی نزدیکترین مکان برای حضور مردم در تعیین سرنوشت است .
شورا نماد حاکمیتی مردم به سرنوشت خویش ونزدیکترین محل برای حضور مردم در صحنه فعالیتهای اجتماعی است .
در دین اسلام هم جایگاه رفیعی دارد ودرقانون اساسی چند اصل به اهمیت شورا اختصاص یافته است لذا شورا و دهیاری باید فرصت خدمت رسانی را مغتنم شمرده ودرحد مقدورات تلاش کنند چون مردم به منتخبین خود امید دارند.
هدف اصلی شورا ایجاد وحدت و همدلی و تعامل در راه خدمت بیشتر به مردم است واز این رو با ارج نهادن به تلاش های گذشته با قوت وقدرت بیشتر بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم و با رسیدگی به نارسایی های موجود موجبات رضایت شهروندان را فراهم آوردیم.

عباس آزرده

عباس آزرده


زین العابدین پولیزاده 


حسن پریزادمهدی حدادی